Koszyk
0produktów za0,00 zł

Gwarancja i reklamacje

Gwarancja i reklamacja

Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Ciebie produktu. Tak jak w zwykłym sklepie, udzielamy gwarancji na perfumy na okres 24 miesięcy. Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które objawią się tuż po otrzymaniu go przez Ciebie oraz przez cały okres trwania gwarancji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzeniem mechanicznym.

Reklamacja polega na wysłaniu do nas produktu koniecznie z jego opakowaniem, kopii faktury oraz opisu zawierającego przyczyny reklamacji wraz z informacjami kontaktowymi.
Reklamację można wysłać Pocztą Polską - prosimy o wysłanie paczki na adres:

prostezakupy.pl (store iperfumy.pl)
ul. Kamienna 19B/LU5
30-001 Kraków

Do paczki prosimy dołączyć list z informacją na temat powodu składania reklamacji produktu. Następnie prosimy o dołączenie kopii faktury, lub danych, według których będziemy mogli zidentyfikować Twój zakup (imię i nazwisko, numer zamówienia, lub numer faktury).
Następnie w liście prosimy o informacje, jakie ma być nasze postępowanie w przypadku uznania reklamacji, czy mamy dokonać wymiany produktu, czy też zwrócić pieniądze. W przypadku zwrotu pieniędzy prosimy o zamieszczenie w liście reklamacyjnym numeru konta bankowego, na które mamy dokonać przelewu.
Nie zapomnij o dokładnych danych teleadresowych tj. adres e-mail i numer telefonu, byśmy mogli poinformować Cię o przebiegu procesu reklamacyjnego.

Koszty przesyłki reklamowanego produktu będą zwrócone w przypadku uznania reklamacji. Nie musisz adresować przesyłki z reklamowanym produktem na imię i nazwisko konkretnego pracownika. Wystarczy w polu adresat wpisać Internet shop s.r.o. Każdą reklamację rozpatrujemy bez zbytecznego przedłużania, o jej przebiegu zawsze klienta informujemy.

W żadnym przypadku nie wysyłaj reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas odebrana.

1 Najniższe ceny codzienna aktualizacja cen 2 Szybkie doręczenie mamy własne magazyny 3 Promocje więcej zaoszczędzisz 4 Tylko oryginalne produkty


Bezpieczne zakupy
Nie obawiaj się zakupów u nas. Nasz regulamin zakupów spełnia wszystkie wymogi prawne i dbamy o najwyższą jakoś obsługi klienta. Sprzedażą internetową zajmujemy się wiele lat.
Mamy niskie ceny
Perfumy na internecie można kupić znacznie taniej niż w stacjonarnych perfumeriach. Zakupy u nas są wyjątkowo korzystne, o czym warto się przekonać. Dlaczego u nasz jest tak tanio?